Apartament me qira, “Rruga Sami Frasheri”, Bllok

 • 65,000 Lek/muaj
Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje
Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 65,000 Lek/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament ne zonen e Bllokut, Rruga Sami Frasheri

• Siperfaqe 110 m2
• Adresa: Rruga Sami Frasheri, Bllok
• Kati i trete
• I mobiluar
• 💶 65,000 lek neto

✨ Informacion mbi Pronën:
Apartament me qera ne zonen e Bllokut, Rruga Sami Frasheri. Ndodhet ne katin e 3 banim dhe ka siperfaqe 110 m2. Eshte i organizuar ne sallon-kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar. Cmimi 65.000 lek neto ne muaj(i diskutueshem)

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10333
 • Çmimi: 65,000 Lek/muaj
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Sami Frashëri, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Blloku

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate