Jepet Me qera Pjes Vile 2+1 ,Kombinat , 300 Euro

 • € 300
Rruga Shaban Bardhoshi, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Qera Oferta më e mirë
Jepet Me qera Pjes Vile 2+1 ,Kombinat , 300 Euro
Rruga Shaban Bardhoshi, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjenci Morina jep me qira Pjes Vile 2+1,300 euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Kombinat

• Sipërfaqja 90 m²

• Kati 2

💶 300 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira Pjes Vile 2+1 , 90m²  i cili  ndodhet në katin e 2  te në nje vile private. Apartamenti eshte  ne gjendje shume te mire . Organizohet nga sallon ndenje ,ambjent gatimi, 1 banjo dhe 2 dhoma gjumi. Apartamenti jepet me qera i pamobiluar dhe ka  vendparkim.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Shkurt, 2024 në 12:23 pm Përditësuar 4 Mars, 2024 at 12:44 pm
 • ID e pronës: MRE-32764
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Shaban Bardhoshi, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931