Qera, Apartament 2+1, Kamez, 300  euro/muaj

 • € 300
Kamza Square, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 2+1, Kamez, 300  euro/muaj

Kamza Square, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Kamez, 300  euro/muaj

Tipologjia 2+1
Adresa: Komisariati i Kamzes
I mobiluar
Kati 7
Pallat i Ri
Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej 98m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.Apartamenti mobilohet nga Pronari po me te njejtin cmim.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 1:18 pm Përditësuar 7 Shkurt, 2024 at 1:18 pm
 • ID e pronës: MRE-29781
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kamza Square, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127