Qera, Apartament 2+1 , Rruga Barrikadave , 550 euro

 • € 550
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 2+1 , Rruga Barrikadave , 550 euro

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Qera, Apartament 2+1 , Rruga Barrikadave , 550 euro
• Tipologjia 2+1
• Adresa: 9-Kateshet
• I mobiluar
• Kati 6 banim
• Pallat i ri me ashensor
• 💶 500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 80m² dhe gjendet në katin e 6 banim të një pallati me ashensor. Shtepia ka organizim shume të mirë, eshtë e mobiluar ne mënyre modernedhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit , tualeti dhe ballkoni .
Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:39 pm
 • ID e pronës: MRE-8426
 • Çmimi: € 550
 • Sip. e pronës: 80 m²
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 9-Kateshet

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508