Qera hyrje  private 1+1 , Kamez, 350Euro

 • € 350
Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera hyrje  private 1+1 , Kamez, 350Euro

Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera hyrje  private 1+1 , Kamez, 350Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kamez,prane qendres

• e Mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

•350 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje 1+1 ne katin e 1 te nje vile private 3 kateshe me siperfaqe 70m²  . Hyrja eshte e organizuar ne sallon ndenje,  kuzhine, 1 dhome gjumi,  1 tualet. .Ambjenti eshte i mobiluar  dhe teresisht i kompletuar. Uji, dritat, interneti brenda ne çmim.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 10:14 am Përditësuar 3 Shkurt, 2024 at 9:21 pm
 • ID e pronës: MRE-28904
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128