Qera, Apartament 3+1 , Green City, 600€

 • € 600
Nexho Konomi, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 3+1 , Green City, 600€
Nexho Konomi, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 3+1+Blk , Green City, 600€

• Tipologjia: 3+1

 

• Adresa: Green City

 

• i Mobiluar

 

• Kati 5

 

• Pallat i ri

 

• 600 euro/muaj

 

 

✨Informacione rreth prones:

 

Jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe prej 118 m² dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor  tek Green City. Apartamenti eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi, kuzhina bashke me ambjentin e ndenjes, nje tualet dhe ballkoni. Eshte totalisht e mobiluat me arredim bashkekohor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

 

Detajet

Publikuar më 9 Nëntor, 2023 në 1:59 pm Përditësuar 10 Nëntor, 2023 at 10:35 am
 • ID e pronës: MRE-20006
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 118 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Nexho Konomi, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1061, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521