Qira Apartament 1+1, Ish Fusha Aviacionit , 550 Euro.

 • € 550
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qira Apartament 1+1, Ish Fusha Aviacionit , 550 Euro.
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 550

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Ish Fusha Aviacionit , 550 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kompleksi Turdiu, Ish Fusha Aviacionit

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 550 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor tek Ish Fusha e Aviacionit. Apartamenti ofrohet tereisht i mobiluar me mobilim te ri dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Mars, 2024 në 11:10 am Përditësuar 26 Mars, 2024 at 11:18 am
 • ID e pronës: MRE-35945
 • Çmimi: € 550
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509