Shitet Ambient Komercial, Ali Demi, 110,000 Euro

 • € 110,000
Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje

Shitet Ambient Komercial, Ali Demi, 110,000 Euro

Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 110,000

Përshkrimi

Agjencia imobiliare Morina shet Ambient Komercial, Ali Demi, 110.000 Euro.

 

• Tipologjia: Ambient Komercial

• Adresa: Rr. Idriz Dollaku

• bosh

• Kati 0

• Ndertim i ri

• 💶 110,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet ambient komercial me siperfaqe 65m² dhe lartesi 3,3m ne katin 0 ne nje pallat te ri. Organizohet ne ambient openspace dhe 1 tualet, eshte i investuar totalisht dhe mund te shfrytezohet per bar kafe, market, klinike, dyqane etj. Disponon vendparkim per 6 automjete. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Jepet dhe me qira 450 Euro/muaj.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Korrik, 2023 në 10:18 am Përditësuar 5 Tetor, 2023 at 4:53 pm
 • ID e pronës: MRE-14825
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. totale: 65 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509