Shitet Apartament 1+1, Univers City, 53000Euro

 • € 53,000
Univers City, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 1+1, Univers City, 53000Euro

Univers City, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • € 53,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1, Univers City, 53000Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Bashkim Shkurti

• Kati 3

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 53m²

💶 53000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53m²  dhe ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri me ashensor tek Univers City. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 1 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti . PERFUNDON NE SHTATOR 2024

Siperfaqe e brendshme : 45.13 m²

Siperfaqe e perbashket : 7.47m²

Siperfaqe totale : 53 m²

 

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©DEJVI MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 1:31 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 1:31 pm
 • ID e pronës: MRE-30446
 • Çmimi: € 53,000
 • Sip. totale: 53 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 3
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Univers City, Liqeni (Bregu i Lumit), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258