Shitet, Apartament 1+1+blk, Unaza e Re – Astir, 75,000 Euro

 • € 75,000
Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1+blk, Unaza e Re – Astir, 75,000 Euro
Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 75,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 1+1+blk, Unaza e Re – Astir, 75,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Rruga Foto Xhavella, Astir

• i Mobiluar

• Kati 6 ( i parafundit)

• Pallat me ashensor

• Siperfaqe 53m²

• Cmimi 75,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe prej 75m², i cili ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti pa dritare dhe ballkoni. Shitet i mobiluar si ne foto.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 11:51 am Përditësuar 13 Mars, 2024 at 11:24 am
 • ID e pronës: MRE-34525
 • Çmimi: € 75,000
 • Sip. e pronës: 46 m²
 • Sip. totale: 53 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Foto Xhavella, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Zyra MORINA REAL ESTATE
 • Zyra MORINA REAL ESTATE
+355694050136