Shitet Apartament 2+1,Kamez , 82000 Euro

 • € 82,000
Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1,Kamez , 82000 Euro

Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 82,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Kamez, 850 euro/m2

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Perballe gjimnazit Ibrahim Rugova

• Kati 6

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 108m²

💶 82000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108 m² dhe ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri me ashensor ne Kamez ,perballe gjimnazit Ibrahim Rugova . Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, korridori dhe nje ballkon i bollshem i cili lidh te gjitha dhomat me pamje nga rruga.  Apartamenti shitet bosh dhe eshte me certifikate pronesie.

Siperfaqe e brendshme : 96 m²

Siperfaqe e perbashket : 12m²

 

Siperfaqe totale : 108 m²

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Janar, 2024 në 12:34 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 11:16 am
 • ID e pronës: MRE-25786
 • Çmimi: € 82,000
 • Sip. totale: 108 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129