Shitet, Apartament 2+1+2 bllk, Yzberisht, 97.000 m2.

 • € 97,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
Shitje Okazion

Shitet, Apartament 2+1+2 bllk, Yzberisht, 97.000 m2.

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • € 97,000

PĂ«rshkrimi

Shitet, Apartament 2+1+2 bllk, Yzberisht, 97.000 m2.

Tipologjia: 2+1+2 bllk
Adresa: Yzberisht
I mobiluar
Kati 3
Pallat i ri
💶 97.000 €

✨ Informacione mbi pronen:
Shitet apartament 2+1+2, me nje siperfaqe 100 m2 dhe gjendjet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri.
Informacion mbi pronën:
Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.
Prona ofron mundësi shumë të mirë banimi dhe investimi.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate.

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8631
 • Çmimi: € 97,000
 • Sip. e pronĂ«s: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Shitje
 • Adresa Yzberisht, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 6, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508