Shitet Apartament 2+1+2+2blk, Liqeni Artificial, 235,000 Euro

 • € 235,000
Rruga Bilal Sina, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+2+2blk, Liqeni Artificial, 235,000 Euro
Rruga Bilal Sina, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 235,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1+2+2blk, Liqeni Artificial, 235,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Bilal Sina

• Kati 3 nga toka

• Pallat i ri me ashensor

• Siperfaqe 116m²

💶 235,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 116m², ndodhet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor, i pocizionuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane liqenit Artificial.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga korridori shperndares, salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone.

Eshte totalisht i investuar, i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner ne cdo ambient.

Eshte i pozicionuar ne nje zone te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Shkurt, 2024 në 3:27 pm Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 3:29 pm
 • ID e pronës: MRE-31456
 • Çmimi: € 235,000
 • Sip. totale: 116 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bilal Sina, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509