Shitet apartament 2+1+2blk, Ish Fusha Aviacionit, 127,000 Euro.

 • € 127,000
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet apartament 2+1+2blk, Ish Fusha Aviacionit, 127,000 Euro.
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 127,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2blk, Ish Fusha Aviacionit, 127,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Frosina Plaku

• Kati 3

• Pallat i ri me ashensor

• Sipërfaqe Bruto 83m²

• Sipërfaqe Neto 72m²

💶 127,000 Euro.

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe bruro 83m², ndodhet në katin e 3 në një pallati te ri me ashensor  tek Ish Fusha e Aviacionit.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone.

Orientimi Jug-Lindje

Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Shkurt, 2024 në 12:40 pm Përditësuar 22 Shkurt, 2024 at 12:40 pm
 • ID e pronës: MRE-32080
 • Çmimi: € 127,000
 • Sip. e pronës: 72 m²
 • Sip. totale: 83 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509