Shitet Apartament 2+1+2+blk + Post Parkimi, Fresk, 108,000 Euro

 • € 108,000
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2+blk + Post Parkimi, Fresk, 108,000 Euro

Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 108,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2+2blk + Post Parkimi, Fresk, 108,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Sotir Caci, Fresk.

• Kati 4

•Pallat i ri, me ashensor

•Siperfaqe 91 m²

💶 108,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 91 m² dhe ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. Shitet i mobiluar.

Gjithashtu me apartamentin shitet edhe posti parkimit me siperfaqe 18 m².

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, shume prane Restorant Freskut.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Shtator, 2023 at 11:14 am
 • ID e pronës: MRE-16608
 • Çmimi: € 108,000
 • Sip. e pronës: 84 m²
 • Sip. totale: 91 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament, Garazhd
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Fresk

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509