Shitet Apartament 2+1+2+Blk+Post Parkimi, Don Bosko Kompleksi Vizion Plus, 190,000 Euro

 • € 190,000
Rruga Don Bosko, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2+Blk+Post Parkimi, Don Bosko Kompleksi Vizion Plus, 190,000 Euro

Rruga Don Bosko, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 190,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2wc+Blk+Post Parkimi, Don Bosko, 190,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Don Bosko, Kompleksi Vizion Plus

• Kati 5

•Pallat i ri

•Siperfaqe 124m²

💶 190,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 124m² dhe ndodhet në katin e 5 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar teresisht dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni. Orientimi nga Jugu. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Disponon nje post parkimi ne katin -1, me siperfaqe 16m² dhe me hipoteke.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Shtator, 2023 at 10:29 am
 • ID e pronës: MRE-14344
 • Çmimi: € 190,000
 • Sip. totale: 124 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Madhësia e garazhit: 16
 • Lloji i pronës: Apartament, Garazhd
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Don Bosko, Kompleksi Vizion, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509