Shitet Apartament 2+1+Blk, Don Bosko, 75,000 Euro

 • € 75,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+Blk, Don Bosko, 75,000 Euro

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 75,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Don Bosko, 75,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Don Bosko, prane Vizion Plus

• Bosh

• Kati 6

• Pallat i ri

💶 75.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 90m², ndodhet në katin e 6 në një pallat te ri. Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet bosh dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Qershor, 2023 at 12:53 pm
 • ID e pronës: MRE-11644
 • Çmimi: € 75,000
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2002
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509