Shitet Garazhd, 108 m2 ne Don Bosko, 100.000 euro

 • € 100,000
Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Garazhd, 108 m2 ne Don Bosko, 100.000 euro

Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 100,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Garazhd, Rruga Don Bosko, 100.000 euro

• Tipologjia: Garazhd

• Adresa:Rruga Don Bosko, Ne fillim te rruges

• Siperfaqe 108 m2

• Kati -1

• Ndertim relativisht i ri

• 💶 100.000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet garazhd  me një sipërfaqe prej 108m² ne fillim te Rruges Don Bosko dhe gjendet në katin -1 te nje pallati relativisht te ri. Garazhdi disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Shtator, 2023 at 10:16 am
 • ID e pronës: MRE-16660
 • Çmimi: € 100,000
 • Sip. e pronës: 108 m²
 • Sip. totale: 108 m²
 • Lloji i pronës: Garazhd
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Don Bosko, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544