Apartament 2+1+2 me qira, Rruga e Dibres, 600 Euro

 • € 600/Muaj
Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera

Apartament 2+1+2 me qira, Rruga e Dibres, 600 Euro

Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 600/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Post Parkimi, Rruga e Dibres, 600 euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga e Dibres, Farmacia 10

• bosh

• Kati 9

• Pallat i ri

• 💶 600 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 9 të një kompleksi te ri. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i shtruar me parket dhe me punime totalisht të reja. Përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Jepet per banim ose per biznes. Post parkimi i perfshire ne cmim.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Maj, 2023 at 10:03 am
 • ID e pronës: MRE-11291
 • Çmimi: € 600/Muaj
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Dibres

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509