Qera, Hyrje Private 1+1, Vilat Amerikane, 400 euro/muaj

 • € 400
Vëllezerit Kondi, Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Hyrje Private 1+1, Vilat Amerikane, 400 euro/muaj
Vëllezerit Kondi, Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Hyrje Private 1+1, Vilat Amerikane, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Vellezerit Kondi Pike Referimi: Shkolla Victor Hygo
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Mars, 2024 në 11:28 am Përditësuar 13 Prill, 2024 at 2:45 pm
 • ID e pronës: MRE-35630
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Vëllezerit Kondi, Rruga Fuat Toptani, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934