Qira, Vile 3-kateshe, 2.000 euro/muaj

 • € 2,000
Myslym Keta, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
https://webobook.com/tour/ekRytFhtKuEp0CHM1_yeDigOnWQRvngV/p1Y-kkfRdxHuMj8zBi7y3OWczrOcT_TP
Qera Oferta më e mirë
Myslym Keta, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 2,000

Përshkrimi

360-Virtual Tour

https://webobook.com/tour/ekRytFhtKu…7y3OWczrOcT_TP

Vile 3-Kateshe në Rrugën Myslym Keta me qira 2.000 euro/muaj
Jepet me qera vilë në rrugen Myslym Keta. Objekti ndodhet shumë afër me rrugën kryesore, me 2 hyrje te dedikuara. Siperfaqja e truallit ku eshte poziconuar vila eshte 4000m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 450m2.

Me Strukturë 3-katëshe te organizuar ne kete forme:

 • Kati 1: Depo + Garazh me 5 Poste Parkimi
 • Kati 2: Salloni i Ndenjes, Ambient Gatimi, Dhomë Gjumi, 1 Tualet, 3 Ballkone
 • Kati 3: 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, 4 Ballkone

Vila ofron nje pamje panoramike dhe Klima është e përshtatshme për banim, me përparesi në të gjitha stinët.

Informacione te tjera:

 • Totalisht e Investuar
 • Me Parket
 • Me Sistem Kondicionimi
 • Dritare Termike
 • Sistem Kapot
 • Furnizim Uji me Pus
 • Hapsirë e Gjelbër me Pemë Frutore
 • Kuzhinë Inkaso
 • Tualetet Inkaso (me dritare)
 • Oxhak Funksional

Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te celularit!

MORINA REAL ESTATE
…creating opportunities

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11258
 • Çmimi: € 2,000
 • Sip. e pronës: 450 m²
 • Sip. totale: 4000 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Garazhe: 5
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Myslym Keta, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Myslym Keta

360° Virtual Tour

https://webobook.com/tour/ekRytFhtKuEp0CHM1_yeDigOnWQRvngV/p1Y-kkfRdxHuMj8zBi7y3OWczrOcT_TP

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina