Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+ bllk, Bllok, 700 euro i diskutueshëm.

 • € 700
Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+ bllk, Bllok, 700 euro i diskutueshëm.

Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 2+1+ bllk, Bllok, 700 euro i diskutueshëm.

Tipologjia: 2+1+bllk
Adresa: Bllok
I mobiluar
Kati 4 me ashensor
Pallat
💶 900 euro i diskutueshëm

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1+bllk, me nje sipërfaqe 120 m2, ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.
Apartamenti eshte ne kushte bashkëkohore dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti dhe ballkon.
Preferohen klient serioz ose te huaj.

MORINA REAL ESTATE
Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:39 pm
 • ID e pronës: MRE-8414
 • Çmimi: € 700
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508