Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+bllk, Rruga Grigor Heba, 400 euro.

 • € 400
Grigor Heba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Rented

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+bllk, Rruga Grigor Heba, 400 euro.

Grigor Heba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1+bllk, Rruga Grigor Heba, 400 euro.

• Tipologjia: 2+1+bllk
• Adresa: Rruga Grigor Heba tek zgara korçare.
• E mobiluar
• Kati 4 pa ashensor
• 💶 400 euro
Lirohet ne fund te muajit

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira apartament 2+1+2 WC+bllk, me nje sipërfaqe prej 110 m2, ne katin e 4 pa ashensor.
Kushtet jane shume te mira.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:41 pm
 • ID e pronës: MRE-9218
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Grigor Heba, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508