Agjensia Morina shet apartament 2+1, Fresku, 60.000 euro.

 • € 60,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Okazion
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 60,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet apartament 2+1, 60.000 euro.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Fresk
• i mobiluar
• Kati 2
• pallat i ri
• 💶 60.000 euro i padiskutueshem.

✨ Informacione rreth prones.
Shitet apartamenti 2+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 2 ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me kushte  te mira.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti.
Disponon Dokumente te rregullta hipotekore.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9351
 • Çmimi: € 60,000
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Fresku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Oksana Babaliu
 • Oksana Babaliu