Ambient Biznesi Me Qira, Rruga e Barrikadave, 450 Euro

 • € 450
Rruga Isa Boletini, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira, Rruga e Barrikadave, 450 Euro
Rruga Isa Boletini, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, Rruga e Barrikadave, 450 euro

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Isa Boletini

• bosh

• Kati 2

• 💶 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 40m² dhe gjendet në katin 2. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace i shfrytezueshem vetem per zyre. Disponon 1 tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Shkurt, 2024 në 2:33 pm Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 2:33 pm
 • ID e pronës: MRE-31423
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Isa Boletini, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134