Ambient biznesi me qira, Sheshi Willson, 800 euro

 • € 800/Muaj
Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera

Ambient biznesi me qira, Sheshi Willson, 800 euro

Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 800/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera ambient Biznesi, Sheshi Willson, 800 Euro

• Tipologjia: Ambient Openspace

• Adresa: Rruga Ymer Kurti

• bosh

• Kati 0

• Sipërfaqe 65m² + 55m² verande

• 💶 800 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe totale 120m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati 50m nga sheshi Willson. Ambienti jepet bosh. Është i pershtatshem per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:27 pm
 • ID e pronës: MRE-10550
 • Çmimi: € 800/Muaj
 • Sip. totale: 120 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Adresa Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Sheshi Willson

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509