Ambient Biznesi Me Qira, Stacioni Trenit, 600 Euro

 • € 600
Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Ambient Biznesi Me Qira, Stacioni Trenit, 600 Euro
Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, Rruga Karl Gega, 600 euro

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Karl Gega

• bosh

• Kati 2

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 130m² dhe gjendet në katin 2. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 2 tualete.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 19 Shkurt, 2024 në 10:17 am Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 11:06 am
 • ID e pronës: MRE-31215
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Karl Gega, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134