Ambient Biznesi, Rruga Bardhyl, 385 euro

 • € 385
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi, Rruga Bardhyl, 385 euro

Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 385

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Rruga Bardhyl, 385 euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Bardhyl

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 385 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 40m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Eshte me fasade xhami, buze rruge kryesore. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 10 Korrik, 2023 at 12:53 pm
 • ID e pronës: MRE-9508
 • Çmimi: € 385
 • Sip. e pronës: 40 m²
 • Sip. totale: 40 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509