Qera apartament 1+1, Rruga 5 Maji, 350 euro

 • € 350
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Rruga 5 Maji, 350 euro

 

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga 5 Maji

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat I ri me ashensor

•i pa banuar me pare

• 💶 350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 75m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë të mirë dhe është i pa banuar me pare. Ai është tërësisht i mobiluar me të gjitha mobiljet dhe elektroshtëpiaket e reja dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, ballkoni dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8847
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 5 Maji

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina