Shitet Ambient Biznesi, Laprake, 52,000 Euro

 • € 52,000
Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Ambient Biznesi, Laprake, 52,000 Euro

Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 52,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Ambient Biznesi, Laprake, 52,000 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Dritan Hoxha

• bosh

• Kati 0

• Pallat i ri

• 💶 52,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet ambient biznesi, me një sipërfaqe 32m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne nje siperfaqe openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

Eshte restauruar se fundmi me punime te reja pllakash, instalime hidraulike, elektrike, hidroizolim, gips etj. Ambienti i biznesit ka sistem ajrimi, kondicioner inverter, drita LED, bokse muzike te vendosura ne tavan, kamera brenda dhe jashte, tende te vendosur ne hyrje te dyqanit, qepeni hapje dhe mbyllje me pult.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:13 pm
 • ID e pronës: MRE-11144
 • Çmimi: € 52,000
 • Sip. totale: 32 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Adresa Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Laprakë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509