Shitet ambient biznesi, Rruga Myslym Shyri, 380,000 Euro

 • € 380,000
Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Shitje

Shitet ambient biznesi, Rruga Myslym Shyri, 380,000 Euro

Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 380,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Njesi Biznesi, Rruga Myslym Shyri, 380,000 Euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Myslym Shyri

• bosh

• Kati 0

• Ne rruge Kryesore

• 💶 380,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet njesi biznesi, me një sipërfaqe 50m² dhe gjendet në katin 0 ne rruge kryesore. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapesire openspace dhe disponon nje tualet. Eshte i pozicionuar ne nje zone mjaft te pershtatshme per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te bizneseve. Aktualisht me qira mujore 1150 Euro. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:14 pm
 • ID e pronës: MRE-10839
 • Çmimi: € 380,000
 • Sip. totale: 50 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509