Shitet apartament 2+1+2+Blk, prane Casa Italia, 105,000 Euro

 • € 105,000
Rruga Karapici, Lasku (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet apartament 2+1+2+Blk, prane Casa Italia, 105,000 Euro

Rruga Karapici, Lasku (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 105,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2+Blk, prane Casa Italia, 105.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Pavaresia

• I mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

💶 105.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 105m², i cili ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire, shitet i mobiluar dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, 2 tualete dhe ballkoni. Hipoteka ne proces.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 10 Korrik, 2023 at 11:42 am
 • ID e pronës: MRE-10376
 • Çmimi: € 105,000
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Karapici, Lasku (Mëzez), Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Casa Italia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509