Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, prane Kompleks Dinamo, 450 euro.

 • € 450
Rruga Bilal Golemi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, prane Kompleks Dinamo, 450 euro.

Rruga Bilal Golemi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera apartament 2+1, prane Kompleks Dinamo, 450 euro.

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Kompleksi Dinamo, rruga Bilal Golemi.
• E mobiluar
• Kati 2 me ashensor
• Pallat i ri
💶 450 euro

✨ Informacione rreth prones.
Jepet apartament me qira 2+1, me një siperfaqe prej 90 m2, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Kushtet jane shume te mira.
Organizimi i apartamentit behet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 tualete dhe ballkon .
Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe te kerkuar.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE
👩🏻- Oksana Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-9515
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 90 m²
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Bilal Golemi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508