Pjese vile 1+1 me qira, prane Kompleksit Kontakt, 350 Euro

 • € 350/muaj
Rruga Artan Lenja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Rented

Pjese vile 1+1 me qira, prane Kompleksit Kontakt, 350 Euro

Rruga Artan Lenja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 350/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, pjese Vile 1+1+Blk, prane Kompleksit Kontakt, 350 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: rr. Artan Lenja

•I mobiluar

• Kati 1

• Vile private

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 1+1, me një sipërfaqe 65m² dhe gjendet në katin e 1 te nje vile private. Shtepia ofrohet tërësisht e mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 25 Nëntor, 2023 at 10:30 pm
 • ID e pronës: MRE-9444
 • Çmimi: € 350/muaj
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Artan Lenja, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509