Qera, Ambient Biznesi 2+1,Stadiumi Dinamo, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambient Biznesi 2+1,Stadiumi Dinamo, 500 Euro/Muaj
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambient Biznesi 2+1, Stadiumi Dinamo, 500  euro/muaj

 

Tipologjia 2+1

 

Adresa:Stadiumi Dinamo,Afer sheshit Wilson

 

Bosh

 

Kati 2

 

Pallat Ekzistus

 

Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën

Jepet me qera Ambient Biznesi 2+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e pa mobiluar dhe perbehet nga 2 ambiente dhe 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Mars, 2024 në 11:26 am Përditësuar 4 Mars, 2024 at 3:01 pm
 • ID e pronës: MRE-33625
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121